Portfolio

PAYBACK – stała obsługa


Z Programem Bonusowym PAYBACK współpracujemy od 2008 roku – zaczynaliśmy, kiedy marka nie funkcjonowała jeszcze na polskim rynku. Razem szukaliśmy rozwiązań, które pozwoliłyby na możliwie najpełniejsze pogodzenie graficznych języków brandów wszystkich partnerów PAYBACK. Dzisiaj PAYBACK to zdecydowanie najpopularniejszy program lojalnościowy w Polsce.

Nasze pierwsze zadanie polegało na stworzeniu strony internetowej www.payback.pl. Projektując serwis PAYBACK, bazowaliśmy na panelu administratora dostarczonym przez klienta, co ściśle określiło ramy całego przedsięwzięcia. Rozwinęliśmy przy tym szeroko komunikację docelową.

Razem z PAYBACK – jako jedni z pierwszych w kraju – zaczęliśmy tworzyć personalizowane treści kierowane do bardzo licznej i zróżnicowanej grupy docelowej.

Do dziś z sukcesami rozwijamy kanał e-commerce programu, realizujemy nowe pomysły na komunikację z klientami, opracowaliśmy redesign całego serwisu, dbamy o jego zawartość oraz kontynuujemy komunikację direct marketingową w Internecie.